Pivní sprchový gel 250 ml

Nový

Výborné pivo Koníček, prvotřídní suroviny používané pro jeho výrobu jako jsou Žatecký chmel a sladina jsou základem tohoto sprchového gelu s originální recepturou výroby.

K dostání v Hostinci U Koníčka, v areálu Koníčkův dvůr, ve vybraných pivovarských prodejnách a na pivoteka-ostrava.cz.

Více informací

Více informací

Výborné pivo Koníček, prvotřídní suroviny používané pro jeho výrobu jako jsou Žatecký chmel a sladina jsou základem tohoto sprchového gelu s originální recepturou výroby.

S velmi vysokým obsahem chmele a sladiny je vhodný o péči pro celé tělo.

Informace pro osoby trpící alergií: Výrobek neobsahuje parfémy ani barviva.

  • Má vysoký obsah chmelových silic, který je zaručen šetrnou extrakcí Žateckého chmele za pokojové teploty.
  • Chmel přispívá k uvolňování kožních pórů a přispívá k celkové vitalizaci pokožky, zklidňuje její podráždění, prospívá i kvalitě vlasů a nehtů.
  • Díky přidanému ječmennému sladu je plný vitamínů skupiny B, minerálů a rostlinných polyfenolů, které pomáhají zpomalovat proces přirozeného stárnutí.
  • V produktu je také pivo Koníček, jež obsahuje tyto složky mající pozitivní vliv na pokožku: Vitamin B2 - riboflavin, který podporuje stálou regeneraci pokožky a normální vývoj vlasových folikulů i mazových žláz. Dále Vitamin B6 - pyridoxin, který je důležitý zejména pro tkáňový metabolizmus jater, nervové soustavy i kůže. Další položkou je Kyselina listová – vitamin B11, která stimuluje dělení buněk, příznivě působí zejména na krvetvorbu. Vitaminu B5 - kyselině pantoteneové se pak přisuzuje příznivý efekt na růst vlasů a hojení ran.
  • Vysoký obsah glycerínu zajišťuje vynikající hydrataci a zachovává na pokožce příjemný pocit.

Díky přirozeně zabarveným a po pivu vonícím složkám neobsahují naše produkty barviva ani parfémy běžné v ostatních obdobných kosmetických přípravcích. Časem může produkt v lahvi díky přírodnímu obsahu zřídnout, nemá to však vliv na jeho kvalitu.

Složení: voda, sladový výtažek, sodium laureth sulfate, Humulus lupulus extract, sodium chloride, pivo, cocamidopropyl betaine, coco-glucoside, polyquaternium-7, cocamide DEA, glycerín, benzyl alkohol, sodium benzoate, potassium sorbate.

Upozornění: sedimenty či zákal nejsou na závadu, ale jsou výsledkem použití přírodních surovin.