Snížena cena! Pivní sprchový gel 250 ml Zvětšit

Pivní sprchový gel 250 ml

Nový

S vysokým obsahem extraktu chmele a pivovarských kvasnic, plné voňavé sladiny a výborného piva Albrecht India Pale Ale 15, vítěze jarní ceny českých sládků 2015.

K dostání v Zámeckém pivovaru Frýdlant, ve vybraných pivovarských prodejnách a na pivoteka-ostrava.cz.

Více informací

62 Kč vč. DPH

( 51 Kč bez DPH )

-24 Kč

86 Kč

Koupit zde

Více informací

S extrakty chmele a pivovarských kvasnic, sladiny a piva Albrecht India Pale Ale 15, vítěze jarní ceny českých sládků 2015.

Informace pro osoby trpící alergií: Výrobek neobsahuje parfémy ani barviva.

  • Obsahuje extrakt chmele, který má uklidňující účinek na pokožku, je to antibakteriální prostředek a obsahuje přirozené éterické oleje.
  • Sladina je plná vitamínů skupiny B, minerálů a rostlinných polyfenolů, které pomáhají zpomalovat proces přirozeného stárnutí.
  • V produktu je také pivo Albrecht India Pale Ale 15, vítěze jarní ceny českých sládků 2015, jež obsahuje tyto složky mající pozitivní vliv na pokožku: Vitamin B2 - riboflavin, který podporuje stálou regeneraci pokožky a normální vývoj vlasových folikulů i mazových žláz. Dále Vitamin B6 - pyridoxin, který je důležitý zejména pro tkáňový metabolizmus jater, nervové soustavy i kůže. Další položkou je Kyselina listová - vitamin B11, která stimuluje dělení buněk, příznivě působí zejména na krvetvorbu. Vitaminu B5 - kyselině pantoteneové se pak přisuzuje příznivý efekt na růst vlasů a hojení ran.
  • Pivovarské kvasnice jsou známy podporou regenerace vlasů a nehtů
  • Vysoký obsah glycerínu zajišťuje vynikající hydrataci a zachovává na pokožce příjemný pocit.

Složení: Aqua, Malt Extract, Sodium Laureth Sulfate, Humulus Lupulus Extract, Sodium Chloride, Beer, Cocamidopropyl Betaine, Coco-glucoside, Polyquaternium-7, Cocamide DEA, Yeast Extract, Benzyl Alcohol, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate.

Upozornění: sedimenty či zákal nejsou na závadu, ale jsou výsledkem použití přírodních surovin.